top of page

УДАРНО-ХВИЛЬОВА ТЕРАПІЯ В УРОЛОГІЇ

Найновіший апарат УХТ у медичному центрі VERBA CLINIC

УДАРНО-ХВИЛЬОВА ТЕРАПІЯ В УРОЛОГІЇ (УХТ)

Опис методу:

Спочатку ударно-хвильова терапія (УХТ) прийшла в медицину саме з урології – всім відоме дроблення каменів у нирках чи сечовому міхурі.

Метод ударно-хвильової терапії використовується і для лікування захворювання передміхурової залози, хвороби Пейроні та еректильної дисфункції.

Ці захворювання негативно позначається на всіх функціях чоловічого організму:

  • Статевий

  • Дітородний

  • Гормональної

  • Сечовидільної

 

На сьогоднішній день ефективність методу ударно-хвильової терапії (УХТ) у лікуванні неінфекційного (застійного) простатиту (синдрому хронічного тазового болю), еректильної дисфункції та хвороби Пейроні досягає 98% і в більшості випадків допомагає позбавитися від хвороб, і вести повноцінний здоровий спосіб життя.

 

Серед причин розвитку проблеми:

  • Порушення кровопостачання органів малого тазу та передміхурової залози

  • Звуження судин, які відповідають за постачання статевого органу

  • Цукровий діабет 2 типу

  • Деякі захворювання судин та серця

  • Побічні ефекти ліків від тиску, антидепресантів та інших препаратів

  • Захворювання ЦНС: інсульт, хвороба Паркінсона та інше

  • Травми нервів, спричинені переломами стегна, хребта, операціями у сфері статевого органу, тривалою їздою велосипедом.

У зону ризику входять чоловіки віку 45+, пацієнти із високим тиском, ожирінням, із високим вмістом холестерину у крові. Часте вживання алкоголю та наркотиків, куріння теж призводять до імпотенції.

 

Комплексне лікування:

Насамперед потрібно виявити причину та усунути її негативний вплив. Тому лікування проблеми комплексне: його призначає лікар за наслідками діагностики. Процедури УХТ забезпечують так звану патогенетичну терапію.

Із застосуванням ударних хвиль спостерігаються ефекти, характерні для всіх тканин людини, на які вплинула акустична хвиля, зокрема:

 

  • Усунення застійних явищ за рахунок проростання нових кровоносних судин (ангеогенез – уперше в медицині!). УХТ – єдиний метод, який викликає зростання нових капілярів, що несуть додаткову кров до простати або пеніса в тих місцях, де знаходяться хворобливі вогнища, і, як наслідок, покращує крово- та лімфоток загалом, усуває застійні явища у простаті та відновлює обмін речовин

  • Зникнення фіброзів – дуже складна причина виникнення болю та застійних процесів. Під впливом акустичної хвилі фіброз "розсмоктується"

  • Безопераційне видалення каменів у простаті (при калькульозному простатиті). Акустична хвиля, як і при дробленні каменів у нирках, руйнує калькульозні утворення в простаті. У процесі лікування каміння розчиняється і безболісно виводиться з організму природним шляхом.

 

Як довго лікування?

Середня кількість процедур при лікуванні простатиту, еректильної дисфункції та хвороби Пейроні – 5-7, які проводяться з інтервалом раз на 5-7 днів.

За наявності каменів або фіброзів у простаті або дуже занедбаних випадках (багаторічні невирішені застійні явища у простаті) курс лікування варто повторити через 4-6 місяців.

Для ударно-хвильової терапії характерний пролонгований ефект на тканини з допомогою включення власних резервів організму - судини продовжують зростати протягом 4-6 місяців після останнього сеансу.

 

Лікування простатиту та еректильної дисфункції методом ударно-хвильової терапії є дуже результативним, тому цей метод може використовуватися у вигляді монотерапії (тобто лікування виключно методом УХТ) або в комплексі з іншими процедурами, які призначив лікар-уролог.

Процедура проводиться без проникнення у внутрішні органи пацієнта.

 

Лікування простатиту ударно-хвильовою терапією – це дуже успішний метод, що дозволяє без медикаментів, хворобливих масажів, довготривалих та численних фізпроцедур повернути чоловікові здоровий спосіб життя в дуже короткі терміни.

 

У нашій клініці застосовується найновіший апарат УХТ, веде прийом досвідчений лікар уролог.

 

Запис за телефонами:

096 989 06 06, 066 989 06 06

ПОКАЗАННЯ ДО УХТ

Болі при сечовипусканні
Еректильна дисфункція
Болі в попереку та пахвинній ділянці
bottom of page